ÖVRIGT / Smycken / Armband 11031100
nr 1103 1100
Armband
silver, 1930-tal
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 april 2017
kl 18:34:46
19/4 20:47:00
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver